Referencie

 • Vďaka Aďovi mám istotu, že manažmenť mojich financií je v najlepších rukách. Cítim sa bezstarostne keď viem, že sú správne diverzifikované, neustále zhodnocované a že aj moje finančné vyhliadky do budúcna sú viac ako priaznivé a stabilné. Na Aďovi obdivujem maximálnu mieru profesionality, odbornú zdatnosť, rozhľadenosť v ponúkaných produktoch, dôslednosť, spoľahlivosť a transparentnosť. Rovnako oceňujem jeho neustály osobnostný progres, proaktívny prístup, prívetivosť a entuziazmus.

   

  MR

  Mgr. Soňa Rusnáková Štátny radca

 • Aďo ma zaujal mimoriadnym prístupom, profesionalitou a pracovným nasadením. Jeho služby som využil pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru. Celý proces bol v jeho réžii a s výsledkom som veľmi spokojný. Taktiež mi pomohol optimalizovať aj iné finančné produkty a v otázke financií je pre mňa prvá voľba. Aďo je nie len výborný finančný poradca ale aj človek, jeho služby môžem len odporučiť!

  IB

  Ing. Filip Bakyta Programátor

 • Aďo je veľmi spoľahlivý a ochotný pomôcť kedykoľvek treba. Kedykoľvek mi vznikne či už triviálna alebo aj náročnejšia otázka, u Aďa mám istotu, že ju vždy spolu rozlúskneme a nájdeme pre mňa to najlepšie riešenie. Okrem profesionality vo finančnom prostredí je Aďo aj veľmi dobrý človek s pozitívnym postojom k životu, ktorý je veľmi inšpiratívny. Stretnutie s ním vás doslova nabije energiou.

  PK

  Patrik Kmeť Fitness tréner / Youtuber

 • Adrián je veľmi prijemný a sympatický človek, ktorý bol ochotný mi pomôcť. Promptne, odborne a s veľkou profesionalitou riešil investovanie mojich peňazí. Považujem ho za finančného sprostredkovateľa, ktorý má prehľad a úspech. Jeho služby určite využijem aj v budúcnosti.

  IC

  Ing. Lucia Chlebcová Colný deklarant

 • Ad’o mi vždy pomohol, ked’ som to potreboval. Je flexibilný a spoľahlivý. Vyzdvihol by som predovšetkým znalosť portfólia a poradenstva nenútenou formou. Ad’o sa taktiež výborne orientuje aj v oblasti finančných produktov a vždy je ochotný pomôcť. 

  MB

  Mgr. Oliver Bilčík Junior operations specialist

 • Na Aďovi si vážim jeho prístup, profesionalitu a ochotou hľadať možné riešenia, ktoré sú vhodné hlavne pre mňa. Oceňujem jeho prehľad o produktoch na trhu a promptnosť pri vybavovaní mojich požiadaviek či otázok. Všetky potrebné veci vybavil za mňa a vždy ma o všetkom informoval. Bol kedykoľvek ochotný odpovedať na moje otázky a vedel o čom hovorí. Je to skvelý človek, kamarát a finančný sprostredkovateľ, ktorého služby môžem len odporučiť. Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

  MK

  Mgr. Patrik Kováč Asistent auditora

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám

  V médiách

  FORBES

  Ako si zabezpečiť peniaze v neistej dobe

  V súčasnosti má neistota spôsobená koronavírusom vplyv najmä na naše finančné rozhodnutia. Čo s hypotékou? Čo sa stane, ak prídem o prácu? Je teraz vhodný čas investovať? Ako sa mám poistiť pred následkami tejto krízy? To je len zlomok otázok, nad ktorými mnohí premýšľajú. Finančná spoločnosť PROSIGHT Slovensko ponúka niekoľko rád pre toto náročné obdobie.

  TV MARKÍZA

  Poisťovne splátky neodpustia

  Po vzore bánk komerčné poisťovne nepôjdu. Odklad splátok za poistky odmietajú a radia prehodnotiť uzavreté zmluvy. Ak totiž poistku nezaplatíte, zmluva vám zanikne.

  HOSPODÁRSKE NOVINY

  Firmy rastú vďaka kvalitným ľuďom. Dôkazom sú ich reálne príbehy

  Úspešným môže byť dnes každý, kto má o to skutočný záujem. Dôležité je sústrediť sa pritom nielen na kariéru, ale aj na budovanie osobnosti. S podporou profesionálov to ide ľahšie.

  FORBES

  Stoja za úspešným podcastom Na rovinu o podnikaní: Slováci majú o vzdelávanie na internete veľký záujem

  Internetový podcast Na rovinu o podnikaní sa len za dva mesiace dostal medzi najpočúvanejšie podcasty vo svojej kategórii. Poslucháčom ponúka bezplatne praktické rady a osobné skúsenosti podnikateľov, ktorí vybudovali úspešné firmy nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

  STARTITUP

  Profesia finančných sprostredkovateľov sa mení. Na Slovensku sa im vracia dôvera a rešpekt

  Skutočný finančný sprostredkovateľ je profesionál, ktorý sa rozhodol brať oblasť finančného sprostredkovania rovnako vážne, ako k svojej práci pristupujú kvalitní právnici, auditori či účtovníci.

  FORBES

  Ľudia pre nás nie sú zdrojom, ale hodnotou

  Finančná spoločnosť PROSIGHT Slovensko vznikla, pretože jej traja zakladatelia Peter Mačák, Peter Friedmann a Milan Šolc boli sklamaní z fungovania finančného sprostredkovania na Slovensku. Ich zakladateľskou víziou bolo vybudovanie firmy s tímom ľudí, ktorí vrátia profesii finančného sprostredkovateľa vážnosť a ukážu, že sa dá v tejto oblasti pracovať eticky a profesionálne.

  Zobraziť všetko

  Google referencie

  Peter Úroda
  Peter Úroda
  10:34 18 Jun 24
  Aďko vie pomôcť, poradiť a vysvetliť a to s maximalnou odbornosťou. Pomohol mi aj v minulosti a aj teraz. Vystrojil mi životne poistenie šite na mieru za skvelu cenu a s ešte lepšim krytim. Tak isto aj ohľadom úverov mi veľmi pekne poradil a vysvetlil. Ale to najdôležitejšie je, že počúva! Vypočuje človeka a nasledne po spoločnej konzultacii najde to spravne riešenie pre vás. Ak chcete mať buducnosť v poriadku z finančnej a životnej stranky tak ho nevahajte kontaktovať. Urobi nemožne aby ste boli nadmieru spokojný. 😉👍
  Tomas Placko
  Tomas Placko
  09:29 16 May 24
  Pána Habláka odporúčam všetkými desiatimi. Hľadal som to správne financovanie nehnuteľnosti v zahraničí a aj som si osobne myslel, že to nie je možné cez SK banku. No s p. Hablákom sme rýchlo našli riešenia, dostal som viacero ponúk, spoločne (s jeho odporúčaním) sme sa rozhodli pre jednu možnosť. Peniaze som mal na účte do pár dní. Určite to odporúčma z dôvodu toho, že vám to ušetrí čas, starosti, a budete mať ľahko dostupné informácie ohľadom celého trhu a všetkých možnostiach. Namiesto toho, aby ste si všetko museli zistovať sami.
  Pavol Samolej
  Pavol Samolej
  10:08 21 Apr 24
  Pri Aďovi je odbornosť a priateľský prístup samozrejnosťou čoho výsledkom je finančný produkt na mieru pre kohokoľvek.Kto váha mal by s tým okamžite prestať a zavolať mu!
  Andrea Vozisova
  Andrea Vozisova
  20:02 12 Jul 23
  Veľká spokojnosť. Profesionálny prístup pri riešení hypotéky, životného poistenia, aj poistenia nehnuteľnosti. Produkty boli vysvetlene zrozumiteľne, oceňujem aj ľudsky prístup a ochotu.
  Lucia Kovalčíková
  Lucia Kovalčíková
  10:26 12 May 23
  Jakub Dzuroška
  Jakub Dzuroška
  08:02 26 Mar 21
  Pánovi Hablákovi musíme ešte raz poďakovať za jeho promptné riešenie problému s vybavovaním hypotéky.Pán Hablák naskočil do rozbehnutého vlaku, ale svojim odborným prístupom sa mu podarilo zachrániť situáciu, ktorú nám spôsobil predchádzajúci hypotekárny poradca.Priamo a korektne, bez zbytočného zamotávania, nám vysvetlil kroky ako budeme postupovať a cieľavedomo stál za rýchlym riešením vzniknutej situácie.Svojím jednaním nás Pán Hablák presvedčil a vieme, že sa na neho môžeme plne spoľahnúť.
  Patrik Kováč
  Patrik Kováč
  12:45 24 Mar 21
  Na Aďovi si vážim jeho prístup, profesionalitu a ochotou hľadať možné riešenia, ktoré sú vhodné hlavne pre mňa. Oceňujem jeho prehľad o produktoch na trhu a promptnosť pri vybavovaní mojich požiadaviek či otázok. Všetky potrebné veci vybavil za mňa a vždy ma o všetkom informoval. Bol kedykoľvek ochotný odpovedať na moje otázky a vedel o čom hovorí. Je to skvelý človek, kamarát a finančný sprostredkovateľ, ktorého služby môžem len odporučiť. Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.
  Zobraz Všetky Recenzie
  js_loader

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám